Краснокутський молодіжний центр розпочинає свою діяльність!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417384625_122123310614100865_1473240939614004308_n.jpg)
Привіт! Познайомимося? ![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1.5/16/1f60c.png)
![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1.5/16/1f60c.png)
Ми — команда та волонтери новоствореного Краснокутського молодіжного центру![🙋🏼♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1/1.5/16/1f64b_1f3fc_200d_2642.png)
![🙋🏼♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1/1.5/16/1f64b_1f3fc_200d_2642.png)
І ось нарешті можемо ділитися добрими новинами. Ідея, над якою ми працювали тривалий час, отримала своє життя – створено КУ «Краснокутський молодіжний центр»! ![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Це стало можливим в межах проєкту «Створення 6 молодіжних центрів для підтримки підлітків та молоді», що втілюється ГО «Український професійний розвиток» за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine та уряду Японії (GoJ)». ![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Завдяки підтримці КРАСНОКУТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА установа була створена юридично. За що ми щиро вдячні! ![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1.5/16/1f44f_1f3fb.png)
І тепер прийшов час познайомитися з вами ближче. ![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
Що таке Краснокутський молодіжний центр? Це не просто місце. Це буде адаптований простір, джерело неймовірних можливостей для розвитку, неформального навчання, пізнання своєї культури, сталого дозвілля, творчості та нових знайомств. ![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1.5/16/1f3e1.png)
![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td0/1.5/16/1f3e1.png)
![🚀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1.5/16/1f680.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Наразі ще тривають роботи над облаштуванням простору та організацією діяльності установи. Команда центру активно навчається та готує для краснокутської молоді безліч цікавого та надзвичайного. Разом з Green Art Tour – Громадська організація ми працюємо над проєктом, який дозволить якомога краще сприяти активному початку роботи молодіжного центру й підготувати дійсно суперові активності. ![🧘🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f9d8_1f3fb.png)
![🧘🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f9d8_1f3fb.png)
Проте, вже зараз ми запускаємо серію заходів для молоді! ![🧑🏻💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f9d1_1f3fb_200d_1f4bb.png)
![🧑🏻💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f9d1_1f3fb_200d_1f4bb.png)
![📱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f4f1.png)
![🟠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f7e0.png)
![🟠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f7e0.png)
![🟠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1.5/16/1f7e0.png)
Тож, ми починаємо! ![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f31f.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f31f.png)